Mūsų paslaugos

Standartinių krovinių gabenimasSiūlome saugų ir punktualų krovinių pristatymą. Parenkame optimalų maršrutą ir transporto priemones, konsultuojame visais su gabenimu, sandėliavimu ir muitine susijusiais klausimais. Gabename įvairios apimties krovinius automobilių keliais, geležinkeliu, jūra bei oru iš visų pasaulio šalių į Baltijos ir NVS šalis.


Standartinių_krovinių_gabenimas

Negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimas


Jūsų negabaritinis ir sunkiasvoris krovinys kelionės tikslą pasieks saugiai ir greitai: konsultuojame visais gabenimo klausimais, sudarome multimodalinius maršrutus, paruošiame dokumentus. Siūlome negabaritinių ir sunkiasvorių krovinių gabenimą automobilių keliais, geležinkeliu, jūra bei oru iš visų pasaulio šalių į Baltijos ir NVS šalis.

negabaritiniai-kroviniai

Sandėliavimas


Teikiame trumpalaikio ir ilgalaikio sandėliavimo paslaugas įvairios apimties kroviniams. Jūsų paslaugoms - visą parą saugomos uždaros ir atviros sandėliavimo erdvės.


Sandėliavimas

Muitinės paslaugos


Teikiame visas muitinės tarpininkavimo paslaugas - greitai ir profesionaliai įforminame dokumentus (EX1, T1, TIR), atstovaujame savo klientus muitinėje ir konsultuojame visais muitinės procedūrų klausimais.

Muitinė
Rašykite